Анонс новин

Ваш IP: 3.238.195.81
,
Зараз: 2024-03-29 00:22

Які вправи доцільно виконувати в домашніх умовах при перенесенні гострої пневмонії, їх кількість, термін, дозування?

1. Будова органів дихання
2. Дихальні рухи
3. Регуляція дихання. Дихальний центр.
4. Особливості регуляції дихання в дитячому віці
5. Гігієнічне значення повітряного середовища в приміщенні
6. Основні захворювання органів дихання дітей та підлітків

Від нашого дихання залежить наше здоров’я. Частота і глибина вдихів та видихів впливають на всі функції організму. Процес дихання нерозривно пов'язаний із кровообігом, обміном речовин та енергії в організмі, а також із важливими функціями – сном, пам’яттю, емоційним тонусом, працездатністю, фізіологічними резервами організму, його адаптивною здатністю.

У холодну пору року значно зростає небезпека гострих вірусних захворювань, тому в оздоровчій роботі з дошкільнятами особливу увагу слід приділяти засобам профілактики. Як правильно використовувати такі засоби, як фітокисневі пінки, вихрові ванни? Яке застосування сауни даватиме якнайкращий оздоровчий ефект?  Досвідом роботи з даного питання діляться працівники ДНЗ №40 м. Рівного: завідувач Олена Прокопчук, лікар  - фізіотерапевт Оксана Сегіна, лікар – педіатр Віра  Волошин.

Тема «Здоровим будь!»
Мета: вчити дітей здоровому способу життя; формувати навички доброзичливого спілкування з людьми; виховувати бажання займатися фізкультурою та спортом, для зміцнення свого здоров’я; зміцнення дружніх стосунків, підтримки, допомоги один одному; закріплення знань про національні традиції українського народу.
Тема: «Сніговик в гості завітав».
Мета: удосконалювати вміння дітей елементам спортивних вправ; вправи з різними предметами, різної форми, розвивати у дітей сміливість, впевненість, формувати фантазію, уяву, виховувати хороші стосунки між друзями, за допомогою цікавого сюжету, та героя Сніговика викликати у дітей  емоційний, бадьорий настрій. Навчати дітей співчуттю, взаємодопомозі.

Криничка здоров’я: Комплекс вправ дихальної гімнастики

Конспект заняття з дітьми старшої групи на тему:
«Подорож в країну мудреців з пріоритетом креативної діяльності за програмою «Я у світі».
Тема: "Зустріли їжачка - лісовичка"
Мета: Зміцнювати м’язи хребта шляхом повороту його в сторони; вчити під час ходьби зберігати правильну поставу; працювати над правильним виконанням вправ, які фізіологічно впливають на організм дитини, формують фізичні якості у дітей; розвиток уваги, фантазії; зміцнення і розвиток різних груп м’язів: тазового поясу, стегон ніг, стоп ніг; вправляти під час виконання прав на рівновагу та координацію рухів; формування і виховання у дітей бажання піклуватись про своє здоров’я та здоровий спосіб життя.
Конспект  заняття  образотворчої діяльності для старших дошкільників з використанням елементів Кінезіології.
Тема: Аплікація силуетна симетрична : «Ошатні метелики»
Мета: Навчати дітей вирізувати  силует метеликів з паперових квадратів або прямокутників, складених навпіл, і прикрашати за власним бажанням графічними або аплікативними засобами ; показати варіанти форм і декору крилець метеликів ; розвивати почуття форми і ритму. Пробудження в дітей творчої активності, набуття комунікативних навичок, вдосконалення перцепції зору та графо моторики.
1. Структура фізкультурно-оздоровчої роботи в молодшій віковій групі
2. Структура фізкультурно-оздоровчої роботи в середній віковій групі
3. Структура фізкультурно-оздоровчої роботи в старшій віковій групі

Пам’ятка про здійснення контролю за станом здоров’я дітей

В нашому закладі для організації навчально-розвивальної діяльності ефективно впроваджується  навчальна кінезіологія.
Заняття за системою ігрового стрейтчингу
Збереження психічного та фізичного здоров'я